Пятница, 19.04.24, 10:50
ФОРУМ КИЕВСКОГО КОЛЛЕДЖА СВЯЗИ
Приветствую Вас Гость | RSS
Форма входа
Категории раздела
Для учебы [5]
Разное [1]
Главная » Статьи » Для учебы

История ККС
Як все починалось


Київ. Далекий 1946 рік. Руїни, холод, голод. Серед гострих проблем – відновлення навчальних закладів, необхідних для розвитку країни. Як повітрря, були потрібні зв’язківці.


Москва. Наказ Міністерства СРСР за №424 від 15 лютого про заснування Київського політехнікуму зв’язку, директором якого назначено Старинського Віктора Петровича. Вже на той час він мав більше 20 років педадогичного стажу.


З середини 1946 р. Почалась відбудова напівзруйнованої будівлі по вулиці Леонтовича, 5 для майбутнього навчального закладу. Все: господарчі, будівельні роботи, а також формування кадрового складу викладачів і співробітників очолив Старинський В.Г., який упродовж 22 років керував політехнікумом.


7 лютого 1947р. Перші студенти ввійшли до технікуму на заняття. Ця дата стала днем народження. З 1991 року – це вищий профессійний заклад з назвою “Кийвський коледж зв’язку” .
Перший набір студентів у 1946-1947 н.р. становив 200 чоловік, які займались на трьох відділеннях: радіозв’язку, проводового електрозв’язку та поштового зв’язку. Було лише 4 аудиторії та 2 лабораторії для навчання.


На початку 50-х років державою були асигновані гроші для будівництва нового навчального корпусу. Будували усі студенти і весь педадогічний колектив щодня, з ранку до вечора, згідно з графіком.
В новому шестиповерховому корпус-красені почались заняття з вересня 1956 року. Освіту отримували вже 800 зв’язківців.

Випускниками політехнікуму свого часу були такі відомі керівники галузі, як Марінчук О.М. – президент закритого акціонерного товариства “Утел” , Скляренко С.М. – директор київської міської дирекції УДППЗ “Укрпошта”, Ненько Л.Ф. – директор Дирекції оброблення та перевезення пошти, Топєхіна Л.А. – директор центральної міжнародної телефонно-телеграфної станції, Сидоренко В.О. – директор Київського радіо-телевізійного передавального центру та багато інших.
За часів незалежності коледж стає базовим серед галузевих навчальних закладів 1,2 рівнів акредитації, кращим серед коледжів не лише Києва, а й всієї України.
Серед визначних подій останнього періоду:
• У 1992 р поновлено підготовку за спеціалізацією “Телебачення та радіорелейний зв’язок”
• У 1993 р запроваджено підготовку за спеціальністю “Бухгалтерський облік”
• У 1995 р за спеціальністю “Організація виробництв”
• У 1998 р коледж пройшов акредитацію, підтвердивши право на здійснення освітньої діяльності за заявленими напрямами та спеціальностями
• У 2000 р розпочато підготовку за спеціальністю “Обслуговування комп’ютерних та інтелектуальних систем та мереж”
• У 2001 р запроваджено спеціалізацію “Обслуговування систем мобільного зв’язку”. В цьому ж році коледж отримав ліцензію на право здійснення освітньої діяльності за рівнем “Повна загальна середня освіта” з правом видачі атестатів зрілості.
• 2001 р – рік випуску студентв кваліфікаційного рівня “Бакалавр”


Кадри – серце коледжу


Викладачами коледжу працюють доктора наук, кандидаті технічних наук. Викладачі-сумісники проводять лекції та лабораторно-практичні заняття, керують практикою, наближаючи ці види робіт до вимог вищого навчального закладу.

За роки існування технікум очолювали 4 директори: Старинський В.Г., Ващенко М.М., Сірченко В. Я. З 1988 року до 2004 року директором був Мухін О.М. – кандидат технічних наук, заслужений працавник народної освіти.


Весною 2006 року на цю посаду обрано Чечуро С.А., яка з 1998 року працювала на посаді заступника директора з навчальної роботи, виявивши себе умілим організатором та високопрофесійним педагогом. Це заслужений працівник народної освіти.


Якість проведення занять, рівень матеріально-техничного комплексу, відгуки студентів та батьків є предметом постійної уваги та піклування адміністрациї.
Висока оцінка рівня кваліфікації викладачів дозволяє науково-методичному центру, Раді директорів та іншим організаціям МО та науки України на базі коледжу проводити широкомасштабні заходи: науково-технічні конференції, методичні та навчальні семінари, заняття Інституту вдосконалення викладачів та вчителів, олімпіади з навчальних предметів.


Коледж постійно підтримує зв’язки з багатьма вищими навчальними закладами України. За останній період викладачі коледжу взяли активну участь в 40 міжнародних та українських наукових конференціях. Опубліковано 55 статей в наукових фахових виданнях.

Характерною традицією є поповнення викладачів з числа випусників коледжу. Відкриває цю плеяду Монахів Юрій Сергійович, який пройшов шлях від студента до зам. директора з мат.-технічної частини.
Плідно працюють і зараз випускники різних років: Дранік С.І.,Міхалевич А.м., Чеберяк В.А., Кічко В,В, Іваніщев А,Б,, Макаренко Н.м., Старостіна Л,І., Павелко П.О., Кузенний В.А., Шматко В.С. та багато-багато інших.

Активно ведеться редакційно-видавнича діяльність. Випущено численним тиражем навчальний посібник “Системи зв’язку”



Матеріально-технічна база коледжу.



У день свого народження 7 лютого 1947 р. В технікумі було дві лабораторії. На сьогоднішній день коледж має 36 лабораторій.


Всі навчальні лабораторії обладнані сучасною технікою, приладами, обладнанням та інструментами. Є моделі, макети, що постійно вдосконалюються. Коледж взяв курс на повну комп’терізацію навчального процесу. Комп’ютерами оснащени не тільки комп’ютерні класи, але й всі лабораторії, майстерні, адміністративні підрозділи. Всі комп’ютери підключени до локальної коледжевої мережі і мають прямий віхід в інтернет. Наявність розвиненої інформаційної мережі дає можливість розпочати роботу з організації дистанційного навчання.


Спеціальність “Автоматизаційний елекктрозв’язок” є престидною спеціальністю у коледжі. Якісну підготовку фахівців забеспечують 5 спеціальні лабораторії та телефонно-телеграфна майстерня, які оснащені всіма видами комутаційних систем, в тому числі цифровими системами комутації.


Відділення радіозвєязку має сьогодні 5 лабораторій та одну майстерню. За останні роки тут розроблено і виготовлено понад 25 діючих макетів, стендів та іншого обладнання.


Відділення поштового зв’язку повністю обладнане комп’ютерними лабораторіями, що дозволяє навчати студентів працювати у локальних та глобальних мережах, системах електронної пошти, обробляти економічну інформацію.


Впроваджено в практику інтегріровану систему управління навчальним закладом “Альма Матер”. Ця програма є комплексом баз даних, що об’єднала всі структурні підрозділи навчального закладу в єдиний комплекс, зробила роботу адміністрації ефективною. Створено єдиний інформаційно-навчальний комплекс адміністративної, наукової, методичної, навчальної документації, що спрощує виконання функціональних обов’язків викладачами та адміністрацією.



Джерело: http://kkz.ukrtel.net

Категория: Для учебы | Добавил: Webmaster (29.09.07)
Просмотров: 2109 | Рейтинг: 1.5/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Наш опрос
Кто ты?
Всего ответов: 496
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    Студентам колледжа связи предоставляется скидка на корм для собак