Пятница, 19.04.24, 19:05
ФОРУМ КИЕВСКОГО КОЛЛЕДЖА СВЯЗИ
Приветствую Вас Гость | RSS
Форма входа
Календарь
«  Апрель 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архив записей
==================================================================================================
Історія Київського коледжа зв'язку
Як все починалось


Київ. Далекий 1946 рік. Руїни, холод, голод. Серед гострих проблем – відновлення навчальних закладів, необхідних для розвитку країни. Як повітрря, були потрібні зв’язківці.
Москва. Наказ Міністерства СРСР за №424 від 15 лютого про заснування Київського політехнікуму зв’язку, директором якого назначено Старинського Віктора Петровича. Вже на той час він мав більше 20 років педадогичного стажу...Читати далі

==================================================================================================
Спеціальності:

Обслуговування комп’ютерних, інтелектуальних систем та мереж
Спеціальність 5.091504 – Обслуговування комп’ютерних, інтелектуальних
систем та мереж

Кваліфікація молодшого спеціаліста : ТЕХНІК- ЕЛЕКТРОНІК
Професійне призначення молодшого спеціаліста
Молодший спеціаліст підготовлений для професійної діяльності на підприємствах зв’язку у відділах автоматизованих систем управління та комп’ютерної техніки на посадах: техніка по експлуатації комп’ютерних систем та мереж, техніка по ремонту та налагодженню комп’ютерного обладнання, техніка по системно-прогрманому забезпеченню, а також на посадах, які заміщуються спеціалістами з вищою освітою відповідно до типових галузевих та інших номенклатурних посад.
Термін навчання 3 роки 10 місяців ( на базі базової загальної середньої освіти)

Багатоканальний електрозв'язок
Спеціальність 5.0924046– Монтаж, обслуговування та ремонт обладнання багатоканального електрозв’язку

Кваліфікація молодшого спеціаліста : ТЕХНІК- ЕЛЕКТРОМЕХАНІК
Професійне призначення молодшого спеціаліста
Молодший спеціаліст підготовлений для професійної діяльності на підприємствах електрозв’язку, відділах зв’язку інших Міністерств та відомств, в установах проектування засобів зв’язку на посадах : електромеханіка зв’язку, електромеханіка лінійних споруд та абонетських пристроїв, техніка по зв’язку, а також на посадах, які заміщуються спеціалістами з вищою освітою відповідно до типових галузевих та інших номенклатурних посад.
Термін навчання 2 роки 10 місяців ( на базі повної загальної середньої освіти)

Автоматичний електрозв'язок
Спеціальність 5.092404 – Монтаж, обслуговування та ремонт обладнання автоматичного електрозв’язку

Кваліфікація молодшого спеціаліста : ТЕХНІК-ЕЛЕКТРОМЕХАНІК
Професійне призначення молодшого спеціаліста
Молодший спеціаліст підготовлений для професійної діяльності на підприємствах електрозв’язку, відділах зв’язку інших Міністерств та відомств, в установах проектування засобів зв’язку на посадах : електромеханіка зв’язку, електромеханіка лінійних споруд та абонетських пристроїв, техніка та інспектора по зв’язку, а також на посадах, які заміщуються спеціалістами з вищою освітою відповідно до типових галузевих та інших номенклатурних посад.
Термін навчання 3 роки 10 місяців ( на базі базової загальної середньої освіти)

Телерадіо
Спеціальність 5.092409– Монтаж, обслуговування та ремонт обладнання радіозв’язку, радіомовлення та телебачення

Кваліфікація молодшого спеціаліста : РАДІОТЕХНІК
Професійне призначення молодшого спеціаліста
Молодший спеціаліст підготовлюється для професійної діяльності на підприємствах радіозв’язку, радіомовлення та телебачення,
на приймальних та передавальних центрах, в радіобюро, на станціях проводового мовлення, опорних підсилювальних центрах, у відділах радіофікації центрів електрозв’язку, в організаціях, що обслуговують системи мобільного зв”язку, в установах проектування засобів зв’язку на посадах : електромеханіка по зв’язку, електромеханіка телебачення (радіомовлення), техніка по ремонту та експлуатації обладнання, техніка по зв’язку, а також на посадах, які заміщуються спеціалістами з вищою освітою відповідно до типових галузевих та інших номенклатурних посад.
Термін навчання 2 роки 10 місяців ( на базі повної загальної середньої освіти)

Інформаційна мережа зв'язоку
Спеціальність 6.092400 – ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ (Інформаційні мережі зв’язку)

Освітній рівень : БАКАЛАВР ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ ( з правом навчання на 5-6 курсах у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій)
Професійне призначення бакалавра
Бакалавр підготовлюється для професійної діяльності на підприємствах електрозв’язку, відділах зв’язку інших Міністерств та відомств,
в установах проектування засобів зв’язку на посадах : інженера, електромеханіка, техніка та інспектора по зв’язку, а також на посадах, які заміщуються спеціалістами з вищою освітою відповідно до типових галузевих та інших номенклатурних посад.
Термін навчання 4 роки ( на базі повної загальної середньої освіти)

Радіозв'язок
Радіозв'язок

Поштовий зв'язок
Поштовий зв'язок

Організація поштового зв'язку
Спеціальність 5.092410 – Організація поштового зв’язку

Кваліфікація молодшого спеціаліста : ТЕХНІК ПОШТОВОГО ЗВ’ЯЗКУ
Професійне призначення молодшого спеціаліста
Молодший спеціаліст підготовлюється для професійної діяльності на підприємствах поштового зв’язку на первинних посадах: начальника відділення зв’язку, заступника начальника відділення зв’язку, інструктора по експлуатаційним, виробничо-технічним та організаційним питанням, диспетчера, техніка, а також на посадах, які заміщуються спеціалістами з вищою освітою відповідно до типових галузевих та інших номенклатурних посад.
Термін навчання : 1 рік 10 місяців ( на базі повної загальної середньої освіти )

ТСМ
ТСМ

Комп'ютерні системи та мережі
Спеціальність 6.092400-Комп"ютерні системи та мережі (контрактна,бакалаврат)
Термін навчання-4 роки

Економіка Підприємства
Спеціальність 5.050107- Економіка підприємства (контрактна)
Термін навчання-2 роки

===================================================================================================

Приймальна комісія
Документи для вступу

Вступники подають особисто до коледжу заяву про вступ, в якій вказують напрям підготовки (спеціальність) та форму навчання.
До заяви вступник додає:
- документ про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень або документ про базову загальну середню освіту) – оригінал або його копію, завірену в установленому порядку;
- медичні довідки за формою 0-86 У та ф-0-63-1/0 (про прививки);
- 6 фотокарток розміром 3х4 см;
- ідентифікаційний код Державної податкової адміністрації.
- швидкозшивач, 2 зошити, 3 конверти з марками.

Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорт); військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці); оригінал документа про освіту (при поданні його копії) та документи, що надають право на пільги, вступник пред’являє особисто в терміни, визначені для подання документів.
Особи, які беруть участь у конкурсі щодо зарахування до декількох вищих навчальних закладів, у 5-ти денний термін після складання вступних випробувань та оголошення списку осіб, рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням, зобов’язані подати оригінал документа про освіту до приймальної комісії коледжу. Оригінал документа про освіту зберігається у коледжі протягом усього терміну навчання.
Особи, які в установлений термін (5 днів) не подали оригіналу документа про освіту до коледжу, не зараховуються на навчання на місця державного замовлення.



ПРАВИЛА ПРИЙОМУ до Київського коледжу зв’язку



1. На перший курс коледжу приймаються громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які мають повну загальну середню освіту та неповну загальну освіту.
Особи з базовою загальною середньою освітою мають право вступати на перший курс на місця державного замовлення для продовження навчання за освітньо – професійними програмами підготовки фахівців освітньо – кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та бакалавра з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти.

2. Підготовка іноземців та осіб без громадянства здійснюється згідно з Законом України «Про правовий статус іноземців», постановами кабінету Міністрів України від 26.02.93 № 136 «Про навчання іноземних громадян в Україні» та від 05.08.98 № 1238 «Про затвердження Положення про прийом іноземців та осіб без громадянства на навчання до вищих навчальних закладів», Указом Президента України від 25.03.94 № 112/94 «Про заходи щодо розвитку економічного співробітництва областей України з суміжними прикордонними областями Російської Федерації».
Іноземці українського походження при вступі до коледжу на всі спеціальності користуються тими ж правами, що і громадяни України, якщо вони були учасниками міжнародних та призерами державних олімпіад із загальноосвітніх дисциплін, випробування з яких визначено як профілюючий для вступу на обрану вступником спеціальність.

3. Громадяни України мають право на безоплатну освіту незалежно від статі, раси, національності, соціального і майнового статусу, роду і характеру занять, світоглядних переконань, належності до партій, ставлення до релігії, віросповідання, стану здоров’я, місця проживання та інших обставин.

4. Фінансування підготовки фахівців до коледжу проводиться:
- за рахунок коштів державного бюджету України;
- за рахунок коштів юридичних осіб;
- за рахунок коштів фізичних осіб;
- за рахунок пільгових довгострокових кредитів.

5. Прийом до коледжу здійснюється для підготовки фахівців за професійним спрямуванням спеціальностей кваліфікаційних рівнів – молодший спеціаліст та бакалавр

6. Прийом документів, вступних випробувань та зарахування до коледжу проводяться у такі терміни:

Форма навчання Прийом заяв Вступні іспити Зарахування
Денна з 1.06. по 20.07. з 23.07. по 5.08. до 10.08.
Заочна з 01.03. по 25.07. з 13.05. по 29.07. до 05.08.

7. Відповідно до суми набраних балів за окремим конкурсом зараховуються до коледжу на цільові місця особи, які мають цільове направлення згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.06.99 № 1159 “Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості”.
Особи, які не зараховані за окремим конкурсом можуть брати участь у конкурсі на загальних засадах.

8. Прийом до коледжу проводиться на конкурсній основі за результатами вступних випробувань.

9. Програми вступних випробувань загальноосвітніх дисциплін не повинні виходити за межі програм загальноосвітньої школи.
Вступні випробування проводяться з української мови (диктант) та математики (усно) на всі спеціальності на базі повної середньої освіти (денна і заочна форма навчання).
На основі базової загальної освіти вступні випробування: математика (усно), українська мова (диктант).
Для вступників, які атестовані з української мови, випробування з цієї дисципліни є обов’язковим. Особи, які не вивчали та не атестовані з української мови, складають випробування з російської мови.
При проведенні вступних випробувань відповіді вступників оцінюються за чотирибальною системою: 5 – “відмінно”; 4 – “добре”; 3 – “задовільно”; 2 - “незадовільно”.

10. Без вступних випробувань на всі форми навчання за результатами співбесіди (в межах 40% від плану прийому) зараховуються:
- випускники, які мають повну середню загальну освіту і нагороджені золотою (срібною) медаллю;
- випускники основної школи, які мають свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою;
- призери ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук з базових предметів і спеціальних дисциплін та призери ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності учнів випускних курсів професійно-технічних навчальних закладів.

11. Зараховуються до коледжу без вступних випробувань учасники міжнародних олімпіад, призери (особи, нагороджені дипломами І-ІІІ ступеня) ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін за умови, якщо вони вступають на напрями підготовки (спеціальності), для яких профільним є вступне випробування з предмета, з якого вони були учасниками вищезгаданих олімпіад.

12. Дія пунктів 11, 12 поширюється тільки на учасників (призерів) олімпіад, що проводились Міністерством освіти і науки України, які під час олімпіад (конкурсів) навчались у 2002 – 2003 навчальному році в 11 (12) класах старшої школи та на випускних курсах професійнио-технічних навчальних закладів – при вступі до коледжу на базі повної загальної середньої освіти, або в 9-х класах – при вступі до коледжу на основі базової загальної середньої освіти.

13. Особи, які без поважних причин не з’явились на вступні випробування або одержали незадовільну оцінку, до наступних випробувань та зарахування на допускаються.

14. Зараховуються поза конкурсом при одержанні на вступних випробуваннях позитивних оцінок:
- особи, яким Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” надане таке право;
- діти – сироти та діти, які залишилися без піклування батьків;
- інваліди 1 та 2 груп, яким не протипоказане навчання за обраною спеціальністю;
- особи, яким Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ” (в редакції Закону України від 19.12. 91 р. із змінами та доповненнями), надано таке право;
- діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків.

15. Особи, які успішно витримали вступні випробування, зараховуються до коледжу за конкурсом відповідно до кількості набраних балів. У випадку рівної кількості балів, перевагою користуються вступники, які отримали вищий бал з математики та особи, які вступають на заочну форму навчання і мають стаж практичної роботи на підприємствах зв’язку не менше одного року.
Випускники професійно-технічних навчальних закладів зараховуються до коледжу на загальних умовах.

16. Відповідно до суми набраних балів за окремим конкурсом зараховуються на цільові місця особи, які мають цільове направлення згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 29.06. 99. р. № 1159 ” Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості”.

17. Особи, які не зараховані на місця цільового прийому, можуть брати участь у конкурсі на загальних засадах.

18. Особи, які не пройшли за конкурсом до інших вищих навчальних закладів, можуть приймати участь з набраними балами у конкурсі в коледжі при наявності вакантних місць та при умові складання однакових вступних випробувань.

19. Апеляції на результати вступних випробувань розглядає апеляційна комісія коледжу, склад якої затверджується директором.

29. Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від дня їх початку, відраховуються з коледжу.
На звільнені при цьому місця може проводитись додаткове зарахування за конкурсом осіб, які склали вступні випробування в коледж
чи інший навчальний заклад відповідного рівня акредитації.

21. Усі питання, пов’язані з прийомом до коледжу, вирішуються приймальною комісією, яка діє відповідно до “Умов прийому до вищих
навчальних закладів України”, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 07.04.2003 р. № 212.

22. Інформація про Правила прийому до коледжу, а також рішення приймальної комісії своєчасно доводиться до відома вступників.

23. Контроль за дотриманням Правил прийому до коледжу здійснюється Міністерством освіти і науки України а також Державним комітетом
зв’язку та інформатизації України.

==================================================================================================

Зовнішні зв’язки коледжу.


Політехнікум зв’язку був першим середнім закладом у Києві, де з 1961 р. почали навчатися іноземні студенти. Першими були чотири студенти з Афганістану. Кількість іноземних студентів зростала щорічно, у 1965-1966 н.р., вже перевищувала сто чоловік, переважно з Куби та країн Африки. Контингент збагачувався представниками Монголії, Бангладеш, Сомалі, Гани, Танзанії та інших країн. Наприкінці 80-х років одержували знання фахівців зв’язку представники 26 країн світу.


Міністерство зв’язку СРСР доручило Киівському політехнікуму зв’язку в 1971 році здійснювати безвалютний обмін студентів з м. Лепцігом (Німеччина) та м. Банська Бистриця (Чехословаччина).
Минуло багато років, відбулись значні політичні події в світі: Україна стала самостійною, незалежною державою. Самостійність здобула Словаччина, на карті з’явилась об’єднана Німеччина, але збереглись та зміцнили, збагатились змістом стосунки коледжу зв’язку з іноземними партнерами.
Велике значення для поновлення дружніх стосунків з навчальними закладами європейських країн мала укладена угода про співробітництво між вищими технічними закладами Німецької федеральної пошти ТЕЛЕКОМ та Київським коледжем зв’язку. З 1995 року Німецьку федеральну пошту перейменовано в Акціонерне товариство НІМЕЦЬКИЙ ТЕЛЕКОМ (DTAG).

Реалізація угоди проходить з наступних форм співробітництва:
• виконання дипломних проектів у вищих навчальних закладах держави-партнера;
• проведення семінарів для студентів та викладачів з спеціальних тем;
• виробнича практика на підприємствах зв’язку держави-партнера;
• проведення лекційних, практичних та лабораторних робіт у вищих навчальних закладах держави-партнера;

За роки, що пройшли з часу підписання вище згаданої угоди, відбулися чисельні контакти в рамках партнерських відносин з ВНЗ міста
Дібурга та Лейпцига як на рівні студентів, так і на рівні викладачів, зокрема:
• виконання спільного навчально-дослідницького проекту “Вивчення окремих аспектів телекомунікаційних ринків України та Німеччини” силами робочих груп (по три студенти на чолі з викладачем від коледжу та ВНЗ м. Лейпциг);
• проведення виробничих практик на підприємствах зв’язку та на базах партнерських ВНЗ;
• проведення виїзних семінарів для викладацького складу;
• робочі візити до партнерських ВНЗ представників адміністрації з метою ознайомлення з матеріально-технічною базою та можливостями ії використання при обміні викладачами та студентами;
• отримання від німецьких партнерів значної кількості вимірювальної техніки, приладів та обладнання для лабораторій коледжу;
• взаємна участь представників партнерських ВНЗ у святкуванні урочистих дат.


Київський коледж зв'язку має високий кадровий потенціал, сучасне матеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення,
відгуки фахівців галузі про якість підготовки спеціалістів. Сьогодні коледж залишається одним з найпотужніших закладів освіти свого рівня в Україні та м.Києві

Материалы взяты с официального сайта Киевского колледжа связи http://www.kkz.ukrtel.net/
===================================================================================================
Фото колледжа связи из спутника


2 3 4 5
Наш опрос
Кто ты?
Всего ответов: 496
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    Студентам колледжа связи предоставляется скидка на корм для собак